Kvalita, která se oplatí


Ne všichni jsou si vědomi toho, že si špatným výběrem osvětlení pracovní plochy ničí své zdraví. Jinak se nedá ani vysvětlit taková situace, když vidíte, jak nad pracovní plochou nebo stolem doslova hledají potřebné nástroje či dokumenty. V domácnosti může špatný výběr zdroje světla přivodit sice taky úraz, ale na pracovišti a v dílenských prostorách či skladových halách už je nekvalitní osvětlení hazardem se životem. Přitom výběr možného zdroje světla, který by splňoval veškeré požadavky nejen na kvalitu, ale i na úsporu energie, je dostatečně veliký. Nebojte se zainvestovat do kvality. Jedině tak si můžete být jisti, že veškerá vaše činnost bude probíhat tak jak má, bez sebemenších komplikací a problémů.
 
ohnutá trubice

Vydrží dlouho

Do kanceláří se hodí takové osvětlení, které dlouho vydrží. Nechcete přece neustále skákat po žebříku a měnit staré osvětlení za nové. Naštěstí máme v dnešní době kvalitní zdroje světla, které vydrží podstatně déle než staré klasické žárovky, které se musely měnit téměř nepřetržitě. Moderní led zářivky vám budou svítit jedna radost. Práce při takovém osvětlení vás bude samozřejmě i více bavit a určitě toho i více zvládnete. Svítit si můžete od rána do večera. Tento moderní zdroj světla totiž šetří elektrickou energii za vás.

světlo v průchodu

Tam, kde se musí svítit neustále

Ať už jsme doma nebo v zaměstnání, v obou případech jsme si zvykli rozsvítit většinou až s příchodem pozdních večerních hodin nebo brzy ráno. Chceme prostě šetřit a kolikrát nás ani nenapadne, že s výměnou starého osvětlení za nové můžeme zabít dvě mouchy jednou ranou. Kvalitní led zářivka vám z vašeho rozpočtu ukrojí pouze malou část, zato její světlo vám bude svítit téměř pořád. Pro svou vysokou úsporu je oblíbená zvláště na takových místech, kde se musí svítit téměř nepřetržitě.