Jakou barvu svatebních šatů zvolit


Výběr svatebních šatů čeká každou budoucí nevěstu. Některá si to vyloženě užívá a některou to nebaví a je jí vlastně jedno, které šaty bude mít. Svatební šaty mají svou tradici a neobjede se bez nich žádná svatba. Trendy se samozřejmě neustále vyvíjí a mění v čase, a tak mají návrháři pořád plné ruce práce. Každá nevěsta si vybírá šaty dle svého vnitřního vkusu, stylu, jsou jí podobné a jsou hlavně charakteristické jejím životním stylem. Svatba je den, kdy se žena promění na princeznu, a tak výběr šatů je pro ně opravdu krásná situace. Každá nevěsta je jedinečná, protože každá má svůj vkus, který se právě při výběru šatů promítne.

svatební šaty

Správná barva svatebních šatů neexistuje, a tak každá nevěsta si musí položit otázku, jakou barvu svatebních šatů zvolit svatebni-saty-spolecenske.cz, opravdu je to volba každé nevěsty. Rozhodně bychom ale při jejich výběru měli brát v potaz barvu pleti a barvy vlasů, výšku postavy, tradice, ale i věk je rozhodující.
Šaty podle postavy. Všichni víme, že světlá barva zvýrazňuje postavu a občas se může stát, že nám přidá i pár kilo, což není úplně žádoucí. Naopak tmavší odstíny postavu zeštíhlují, ale právě tmavší odstíny nejsou pro svatbu moc obvyklé a nevěsty si na ně moc netroufají. Určitě ale můžete svatební šaty dozdobit výrazným detailem – jako například stužka kolem pasu. To vypadá moc hezky a navíc vám to zeštíhlí pas.

Svatební šaty bílé

Šaty podle barvy pleti nebo vlasů. I to je element, na základě čeho se nevěsty rozhodují. Pro ženy světlé pleti a světlých vlasů jsou žádoucí například světle růžové, lososové nebo slonová kost. Naopak ženy s tmavší barvou pleti či vlasy volí šaty čistě bílé, které vytvoří velice zajímavý kontrast. Velmi podobné barvy bílé jsou například smetanové, lomově bílé nebo šampaň. Toto jsou asi nejčastější barvy, které si současné nevěsty vybírají. Sem tam se objeví nevěsta, která chce barevné, jako například pastelované, ale těch opravdu moc není.