Pěkné skleničky


Pokaždé, když jsem opravovala a uklízela naši kuchyň, tak jsem si vždycky pořídila do kuchyně něco nového. Jednou to bylo nové světlo, někdy zase krásné a designové hrnky na kávu, kterou miluji a dopřávám si ji tak pětkrát denně. Nejhorší ale na tom bylo, že máme malé děti, které nám vždycky všechno rozbíjí. Děti milujeme, ale nemáme rádi, když ničí věci a mají z toho srandu. Opravdu nechápu proč, ale máme takovou smůlu nebo to je všechno prokleté, protože si vzpomínám na jednu situaci, když jsme měli doma oslavu. Bohužel oslava dopadla špatně, protože jsme si pořídili červené víno, které se potom všude rozbilo.

Víno je velmi chutné.

Bohužel celá oslava nedopadla dobře, každý se až moc opil, takže všude byly skvrny od vína. Taky jsem potom zjistila, že celá má lednička je rozbitá a taky jí někdo vyjedl opravdu všechen obsah. Ani nevíte, jak mi to naštvalo. Já jsem s toto oslavou vůbec nesouhlasila, zatímco přítel tuhle oslavu chtěl, tak jsem mu vyhověla. A byla to chyba. Takže jsem si řekla, že to byla asi poslední oslava, která se u nás konala ve velkém. A protože si moc ráda s přítelem někdy večer dám Prosecco, tak jsem si řekla, že když máme rozbité skleničky, tak si pořídím opravdu krásné skleněné skleničky na Prosecco.

Víno mám ráda.

Líbí se mi, když různé nápoj piji ze speciálních skleniček. Když si dávám třeba kávu, tak chci mít kávu v takové skleničce, která je určená přímo na kávu. Když piji například Prosecco, tak chci skleničky, které jsou určené přímo na Prosecco. Opravdu bych nikdy nedokázala vypít třeba například víno, které by bylo v hrnku na čaj. Vždyť tohle ani nemůže nikomu chutnat. Takže jsem si řekla, že když už budu pořizovat nové skleničky anebo hrnky, tak si pořídím taky pěkné speciální skleničky na Prosecco. A skleničky na Prosecco Sklenenyshop vám zpříjemní pití vašeho oblíbeného nápoje.