Peníze hned a bez ptaní


Pokud se dostanete do nějaké těžké životní situace, kterou můžete vyřešit pouze dostatkem financí, nemusíte se dnes už spoléhat pouze na banku nebo ochotné příbuzenstvo. Ona ani jedna z uvedených možností není vždy ta nejvhodnější.

 • Příbuzenstvo se většinou vymlouvá, že právě teď nemá a vlastně by sami potřebovali nějakou tu finanční injekci a banka o vás zjišťuje vše, co může.
 • A pokud zjistí něco, co se jí ne tak docela zamlouvá, pak vám půjčku jednoduše odmítne.

majetek lidí

A teď, babo, raď.Poradím. Nespoléhejte na uvedené dva potencionální poskytovatele a najděte si někoho třetího. V České republice existuje celá řada nebankovních institucí https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka/, které vám ochotně poskytnou hypotéku bez toho, že by zjišťovaly výši vašeho daňového přiznání nebo se snažily vyšťourat na vás nějaký ten „hříšek“ z minulosti. Tím je myšlen nedoplatek například na finančním úřadě nebo zdravotní pojišťovně.

Žádné skryté poplatky

Jestliže můžete ručit některou svou nemovitostí, už nemusíte přemýšlet, jak potřebné finanční prostředky získat. Za chatu, chalupu, rodinný dům, hotel, penzión, pozemek, můžete získat až sedmdesát procent z jeho odhadní ceny. Jestliže si vyberete opravdu solidního poskytovatele hypoték, pak si budete moci vše rozmyslet a nikdo na vás nebude tlačit. Tady totiž neplatíte nic předem.

 • Postup je následující:
  1. Zjistíte veškeré informace.
  2. Vše si pořádně rozmyslíte.
  3. Teprve pak podepíšete smlouvu.
  4. A až nyní přicházejí ke slovu poplatky.

světové finance

Klienti, kteří se rozhodli pro tuto možnost řešení své finanční krize, si pochvalují ještě jednu věc. Při těchto jednáních odpadá zbytečné a zdlouhavé papírování a vše je vyřízeno opravdu rychle. Co je tu pomalé, to je splácení vašeho úvěru. V některých případech to může být i třicet let. Proto to jistě nebudou příliš vysoké částky.