Sedací pytle a vaky pro zdravé sezení i odpočinek


Jedná se o velmi moderní a stylový způsob posezení. Sedací pytle a vaky poskytnou pohodlí, odpočinek i jen relax pro lenošení. Jsou velmi efektivním bytovým doplňkem. K dostání jsou sedací pytle a vaky v široké škále provedení. Vybírat můžete dle barvy, tvaru i materiálu. Velmi užitečný doplněk do interiéru.

tmavě modrý pytel.png

Jelikož přesně kopírují anatomický tvar postavy, vytvoří perfektní oporu pro páteř. Zcela přirozeně se přizpůsobí tělu. Dokonce ze strany odborníků a lékařů je tento výrobek doporučován. Oproti sezení v křesle či na židli umožní pohodlnější posezení, při kterém zároveň není na páteř vyvíjen nadměrný tlak. Ideální i pro osoby mající omezenou pohyblivost, neboť je eliminace tvorby proleženin. A děti si vyhrají i využijí pro odpočinek. Jedná se o velmi bezpečný výrobek, nehrozí tak žádné potenciální nebezpečí ani pro malé caparty.

Hlavní výhody výrobku

Mezi přednosti náleží komfort, mobilita v rámci přenosu a přemístění, variabilita ohledně využití. Velmi pozitivní efekt na zdravé sezení i ležení. Dostupnost za přijatelnou cenu. Snadná údržba a péče o omyvatelné potahy. Pestrý výběr po designové stránce. Díky různým stylům je možné kombinovat s ostatním nábytkem i vybavením domácnosti. Postačí jen zvolit adekvátní barevné provedení, které bude ladit s interiérem. Zároveň bude prostor rozzářen a dodán jistý punc. Především do dětského pokoje se hodí zvolit barevné varianty s potiskem, vzorem či různými motivy.

sedací vak.png

Mnohostranné využití

Nejedná se pouze o vhodnost do dětského pokoje, jak by se někteří mohli domnívat. Však nejen v rámci malého prostoru může posloužit i místo sedačky v obývacím pokoji. Avšak nejedná se jen o vhodný a praktický doplněk do domácnosti, ale své uplatnění nachází i v mnoha kancelářích, kde doplní běžné kancelářské křeslo. Hodí se také do společenských prostor, jako je knihovna, herny ve školce či ve škole.