Voňavé kouzelné opojení


Občas naše kroky vedou nákupní cestou, kde si říkáme, že jistým věcem odoláme. Jenže občas si určité zboží bez rozmyšlení prostě zakoupíme a podlehneme lehce rychlému nákupu. Avšak jediné co nás láká, je ta neodolatelná vůně levandulová. Ano, v tu chvíli nás zboží zaujme snad více než jindy. V tomto případě málokdy řešíme cenu. A myslím, že to je případ nejen můj osobní. Ta fialová a nezaměnitelná vůně je najednou i u nás doma. Tento styl má ale mnoho podob. Pojďme se podívat na ty nejvíce oblíbené fialové maličkosti v obchodech i v případných domácnostech.
 mýdlo z levandule.jpg
Zašitá kouzla
Znáte ty malé voňavé pytlíčky nebo jiné pozornosti, které obsahují sušenou levanduli? Tyto navržené maličkosti jsou vhodné nejen do šatních skříní proti molům. Využít je můžeme také k usínání, protože i malá voňavá drobnost může přinést zklidňující účinek každému z nás.
 
Opojné čarování
Už jste vyzkoušeli levandulový sirup nebo snad i likér? Je to pravá specifická chuť i aroma co osvěží naše tělo zevnitř. Naopak například levandulový olej spojený s koupelí značí odpočinek a klidný spánek po celou noc.
koupelový olej.jpg 
Za zmínku stojí i další oblíbené a třeba i originální kousky:
·         mýdla, svíčky
·         keramické dekorace
·         parfémy
 
Levandulové zboží nás prostě baví, láká a s jeho pořízením se brzy dostaví radost, pohoda i klid. Výběr jakéhokoliv produktu zaměřeného na Francii je velmi pestrý. Nejlepší a největší výběr najdeme přímo v malém levandulovém obchůdku. Za zmínku stojí Bezděkov na Hané, kde najdeme levandulový krámeček zaměřený za pultem právě na bylinné zboží. A kterou z nás by nepotěšila třeba i tak vonící netradiční kytice? Pokud nechceme zrovna nikam cestovat, tak můžeme využít návštěvy například eshopu mojelevandule. Originálním dárkem pro muže a ženy může být právě i tento typ výrobků. Nejen krásný, ale také přirozeně vonný a tolik okouzlující. Takový, který nikdy nezklame.