Bělení zubůZuby jsou v našem životě velice důležité a každý by se o ně měl co nejlépe starat. Už jako děti nás Naše rodiče ušili, jak si čistit zuby a jak se o ně starat. Nejčastější větou bylo vždycky ráno a večer, ať si vyčistíme zuby. Pokud jste se tímto heslem neřídili, tak jste si určitě zadělali na kazech, nebo na dírách v zubech. Pokud teď nemáte zubaře, který by Vám Váš chrup spravil, tak neváhejte a nově se registrujte na klinice, která nabírá nové pacienty.

bělení zubů

Klinika na Praze 10, je nově otevřené centrum, které vám nabídne veškerou péči o zuby. Do jejich služeb patří dentální hygiena, preventivní prohlídky, vrtání a plomby, ale také bělení zubů Praha Clinicplus. Veškeré tyto zákroky se dělají na jednom místě a nemusíte tak nikam cestovat. Navíc můžete pohodlně zaparkovat u obchodního centra Eden, odkud to budete mít krásných 5 minut pěšky. Jezdí sem samozřejmě i autobusy a také tramvaje. Jestliže Vám však Praha 10 Vršovice nevyhovuje, tak neváhejte a navštivte jednu z dalších klinik. Ty se nacházejí v Mělníku, Dolní Počaply a také v Roudnici nad Labem. Veškeré kliniky jsou moderně vybaveny a pracuje zde velice ochotný a zkušený personál. Navíc jsou všechny zákroky bezbolestné a nemusíte se tak ničeho bát, ba naopak.

bělení zubů

Nove lze dělat registraci online přes webové stránky kliniky, nebo po telefonu. Klina nabírá jak mladé, tak starší pacienty a to bez rozdílu věku. Můžete tak zde registrovat celou rodinu a to včetně babiček. Navíc se můžete nově těšit na spolupráci s pojišťovnami, takže zde nenecháte celou výplatu. Tato výhoda je vážně velká, protože zuby jsou v dnešní době velice drahé a každý nespolupracuje s pojišťovnou.

Pokud tedy máte špatné zuby, tak se obraťte na tuto kliniku, nebo na její pobočky. Zaručeně Vám zde pomohou od všech problémů týkající se zubů a opět budete mít bílé a zdravé zuby.