Dovolená s vozem z půjčovny dodávek Praha jako zbraň proti stresu


Plánujete dovolenou a chcete si ji užít tak, abyste si opravdu odpočinuli od všedních starostí a každodenního shonu? Pak využijte možností, které vám nabízí současná doba a technické možnosti.

Jeďte pouze jedním vozem a střídejte se v řízení – zvažte vozidlo z půjčovny dodávek Praha Půjčovna Praha 9. Řízení větší dodávky není tak obtížné, jak se zdá, z vozu máte poměrně přehled, a pokud se budete častěji střídat, budete odpočatí a z jízdy budete mít větší požitek.

Česká Kanada

Vyhněte se špičkám a přelidněným místům – výhodnější je zajišťovat dovolenou v červnu nebo na přelomu srpna a září, tehdy je i menší provoz a málo výletníků na cestách. Největší zájem bývá o lokality s přírodními koupališti, městská centra a horská střediska, jako je např. Lipno, Špindlerův Mlýn, Harrachov, Pec pod Sněžkou, Praha, Český Krumlov, Luhačovice, Beskydy či Pálava – tam také ovšem potkáte nejvíce lidí. Zkuste naopak s dodávkou projet méně známé lokality v Česku, které rozhodně stojí za povšimnutí:

Nepřelidněné lokality = přírodní antistres

Žďárské vrchy – ty bývají nejkrásnější v období Babího léta, roste tu spousta hub, jsou tu nádherné výhledy do krajiny, která není příliš zalidněná, je poklidná a přívětivá. Ostatně, Vysočinu opěvuje i známá kapela Rangers (Plavci).

jihočeská krajina

Pacov, Pelhřimov a Česká Kanada – mírně zvlněnou krajinu, kde se střídají remízky, louky, husté lesy, rybníky, potoky a říčky najdete právě zde. Průjezd autem po silnicích druhé a třetí třídy je velmi působivý od jara do podzimu a znalci této lokality vám potvrdí, že je to doslova balzám na pocuchané nervy.

Broumovský výběžek – Podkrkonoší, Adršpach a Broumovská vrchovina patří k nejkrásnějším místům v Evropě, v Adršpachu sice bývá plno, ale je tu celkem klid mimo července a srpna. Je tu spousta pěkných turistických tras a krajina je zajímavá i při pohledu ze silnice, při řízení vozidla. Vyplatí se brát s sebou jízdní kola alespoň na kratší vyjížďky.