Klasický anebo mobilní dům?


Napadlo vás někdy, že byste si místo klasické zděné stavby mohli pořídit mobilní dům? Možná jste o něčem takovém ještě neuvažovali právě proto, že o mobilheimu slyšíte poprvé v životě, nicméně pokud patříte k celé řadě lidí, které trápí finanční otázka jejich bydlení, pak vám mobilní dům jistě učaruje. Pro mobilní důmje typická rychlá dodací lhůta, dokonalé provedení bez zbytečných komplikací, a přesto velice nízká cena. Za cenu, za jakou můžete mít mobilní dům, žádnou jinou klasickou stavbu nepořídíte. Důležité je jistě zmínit i to, že interiér mobilního domu je k nepoznání od interiéru běžného menšího bytu v panelovém domě. Nemusíte se proto obávat nějakého až příliš skromného alternativního života, nic takového vám opravdu nehrozí.

dřevěný domek

Uvnitř domu rozdíl oproti klasické stavbě nepoznáte. A pokud jsou vaše nároky na podlahovou plochu nízké, tak je takové bydlení skvělý způsob, jak ušetřit nemalé peníze, které můžete využít k jeho zútulnění anebo si je užít úplně jinak. V interiéru domu najdete vše od kuchyňského koutu až po kout sprchový, od sedačky až po postel a nepřijdete ani o všechny spotřebiče, které doma chcete mít. Proto pokud se obáváte, že by vám v mobilheimu něco podstatného chybělo, můžete to pustit z hlavy. Nicméně ten nejlepší způsob, jak se přesvědčit o kvalitě takového bydlení, je navštívit centrum vzorových domů, kde si vše prohlédnete na vlastní oči a přesvědčíte se o pohodlí, které v interiéru takového bydlení panuje.

klíče v zámku

Tím spíše, že si dům můžete od základu navrhnout přesně podle vašich představ, kterých se výrobce při jeho zhotovení bude držet. A jakmile si stavbu objednáte, můžete zůstat bez starostí a těšit se na výsledek – dodavatel ji doveze až přímo na konečné místo určení, kde stavbu také odborně usadí. A vy se bezprostředně poté můžete nastěhovat do svého nového domova nezatíženého nepříjemnou hypotékou.