Laser game Vás dostanete


Zábavná, sportovní hra pro celou rodinu, školní třídu, nebo stmelení a zábava po práci formou teambuldingu. Chcete někomu udělat radost v podobě dárkového poukazu? Nebaví Vás neustále pro někoho vymýšlet dárky? Darujte skvělý zážitek. I takto je možné potěšit své známé a dopřát jim velký kus zábavy formou voucheru. Ať je Vám deset nebo třeba sedmdesát hru si užijete stejně. Ke hře Vám stačí pohodlné tmavé oblečení a uzavřenou sportovní obuv.

lasergame_aztec04

Převléct se můžete v šatnách, po hře si dát osvěžující sprchu a výhru spláchnout pivkem nebo kofolou. Paráda, co říkáte? Pokud budete hrát poprvé laskavý personál lasergame Praha Vám rád všechno vysvětlí. Ani bolesti nebo modřín se nemusíte obávat. Paprsek laseru, kterým budete zasahovat svého protivníka do vesty, je bezpečný a určen pro zábavní průmysl. Každá hra má své pravidla a ani laser game na tom není jinak.

IMG_8106

Úžasná moderní a k tomu týmová hra

Cílem této společenské hry je získat co nejvíce bodů. Ty sbíráte laserovým zásahem svého protivníka do vesty, která snímá laserové paprsky. Hrát můžete jako skupina nebo také jednotlivec. Je jen na Vás jaký herní modul si vyberete. Jedna hra trvá 15 minut. Zdá se Vám to málo? No, uvidíme, jak se budete po zmíněných 15 minutách tvářit. Celou dobu totiž po aréně běháte, schováváte a snažíte se zasáhnout co nejvíce nepřátel. A tedy aniž byste si to uvědomili, zapojíte i svaly, o kterých ani nevíte, že je máte. A to je super, nemyslíte? Každá laser aréna má různý ceník, který vždy najdete na jejich stránkách. Cena se většinou mění dle stylu hry, počtu hráčů a počtu minut, na kterou budete aktivně zapojeni do hry. Většinou se cena pohybuje okolo 100 korun českých za osobu. Arény najdete po celé republice. Stačí pouze na internetu vyhledat tu, která je nejblíže Vašemu bydlišti a hra může začít.