Nabízíme eko rozložitelné fixační doplňky


Starost o ekologii by měla ležet na srdcích náš všech a všichni bychom měli přiložit ruku k dílu. Příroda si sama nepomůže. Stačí, když se s rodinou vydáme na vycházku do přírody, do lesa. A tu zakopneme o odhozenou platovou lahev, prázdnou plechovku od piva, po lese poházené papírky z rozbalených bonbonů. Přeplněné skládky.

skládka plastů

Proč to lidi dělají?! Cožpak http://www.euportal.cz/Articles/17023-cozpak-nejsou-nenapravitelnymi-vrahy-niciteli-lidmi-posedlymi-dablem-zasadni-prohlaseni-katolicke-cirkve-o-zidech.aspx ji nezáleží na tom, aby příroda zůstala ve své čistotě pro jejich děti, vnuky a další generace? Chtějí snad, aby naši planetu zahalil jen smog, lesy zmizely a zelené plíce planety přestaly dýchat? Jistě to nechtějí, ale chovají se tak.

My jsme se proto pod tíhou těchto faktů rozhodli, že půjdeme jinou cestou, tou správnou, abychom mohli dál žít s čistým vědomím, že děláme vše co můžeme pro to, abychom alespoň kouskem své činnosti přispěli k zachování naší zelené planety.

Ctíme firmy, které také vkročily do „zeleného prostoru“ a nabízejí plně rozložitelné například jídelní misky, pohárky, eko kelímky anebo kompostovatelné materiály.

papírový kelímek

Nabízíme vám ekologické obalové materiály, které šetří životní prostředí.

Je známé, že hlavně igelity, všudypřítomné mikrotenové sáčky světem vládnou a jsou velkou zátěží pro naši planetu. A proto dnešním nutným trendem je a zůstává i pro další naše generace ekologická udržitelná obalová technika. V České republice se už před lety spustil proces recyklovatelných obalů, ale v posledních letech se na tyto procesy soustřeďuje pozornost nejen ekologických aktivistů, ale k „šetření přírody“ přistupuje stále více běžných spotřebitelů a zákazníků, kteří dbají při svých zí na eko obaly a to, aby neznečišťovaly životní prostředí.

Na oblibě získávají ekologické udržitelné obaly.

Jsme schopni vám dodat fixační a výplňové pomůcky, které pomáhají v našem „zeleném nastavení“ – chránit přírodu a snižují svoji ekologickou stopu, protože jsou plně rozložitelné.