Přece to tak snadno nevzdáte!


Vzhledem k tomu, že je již půlka února, většina novoročních předsevzetí, která si lidé na začátku roku dali, je již dávno pasé. Na začátku roku máme pocit, že začíná něco nového, proto můžeme začít od začátku a lépe. Každého z nás trápí něco jiného. S příchodem nového roku se chceme většinou těchto neduhů zbavit. Jak dlouho to odhodlání ale vydrží? U někoho měsíc, u někoho dva. Nenechte svá novoroční předsevzetí opět vyhořet a snažte se navázat tam, kde jste přestali.
Nejdůležitější je správná motivace!Potřebujete se motivovat takovým způsobem, aby vaše tělo pochopilo, že je pro vás změna důležitá.
ferrari 458 spider
Příklady motivace –
·         Chci zhubnout!Chci zhubnout, protože jsem na tom zdravotně špatně, a když se mi to podaří, budu na tom mnohem lépe. Nehledě na to, že budu také mnohem lépe vypadat.
·         Chci utrácet méně peněz!Často utrácím za zbytečnosti. Když si ale zbytečné věci nekoupím, mohu jet za ušetřené peníze třeba i na dovolenou. Kam pojedu?
·         Chci přestat kouřit! Kouření škodí zdraví a já se zadýchávám, i když jdu po rovině. Když místo kouření začnu víc sportovat, zlepší se mi dech i kondice. Navíc ušetřím spoustu peněz, za které si mohu koupit své vysněné nové auto.
·         ….
Představujte si sami sebe v nové situaci!Představte si, jak budete krásná, až zhubnete a snažte se tak alespoň pár minut denně cítit, to ve vás bude posilovat odhodlání. Představte si samu sebe na dovolené u moře, kde jste již dlouho nebyla, nebo jak sedíte v novém autě.
Negativní myšlení je tabu!Nejdůležitější je pozitivní myšlení. Jakmile se vyvarujete negativních myšlenek a budete myslet v každé situaci pozitivně, dojdete k tomu správnému cíli. Pokud si však stále budete říkat, tohle nezvládnu, jste na dobré cestě to zase vzdát.
klíč snů
Rozdělte si svůj cíl na menší cíle.Takže pokud chcete zhubnout, stanovte si, kolik kilogramů týdně musíte zhubnout, abyste dosáhli vysněné váhy. Pokud si chcete ušetřit na dovolenou, stanovte si, kolik měsíčně odložíte, abyste našetřili dostatečné množství. Zajděte si do cestovní kanceláře pro katalog a kochejte se tou nádherou, která vás čeká.
Jestliže se vám jeden den něco nepovede, nevěšte hlavu a pokračujte.Malé prohřešky vašemu konečnému cíli nijak neublíží, pokud se však na vše kvůli jednomu prohřešku vykašlete, nikdy ničeho nedosáhnete!