Solární sprcha na zahradu


Vlastnění domu má značné výhody. Největší spočívá zřejmě v tom, že máte soukromí a klid. Někteří vidí největší výhodu v tom, že mají vlastní zahradu, kde si mohou něco pěstovat. Máte kolem sebe dostatek prostoru, můžete si cokoliv zasadit a udělat si to kolem domu nebo chaty hezké.

Jenomže dostatek prostoru znamená také radovánky a zábavu. Pořízení bazénu k rodinnému domku je proto mnohdy samozřejmostí. Stačí klidně menší nadzemní typ nebo můžete jít rovnou do něčeho většího třeba i zabudovaného v zemi.

A co ještě nám na zahradě chybí? Co takhle solární zahradní sprcha? Ještě jste o ní neslyšeli? Co od toho můžete očekávat? Prostě sprchu, jak už název napovídá. Instaluje se venku na pevném podloží, samozřejmě tam, kde je příslušný přívod vody. Stačí pouze studená, žádná jiná není potřeba, ani žádný jiný zdroj energie. Tato sprcha funguje na principu slunečního záření, takže se její tělo napustí studenou vodou a pokud venku v létě svítí sluníčko, tak se tělo sprchy nahřeje a Vy se budete moci osprchovat klidně teplou vodu.

rodinný dům

Solární sprcha přenosná https://www.chlorito.cz/solarni-sprcha je dalším typem, který se dá pořídit za velice nízkou cenu.

Přenosné typy mají tu výhodu, že je napustíte vodou, osprchujete se a pak je můžete zase přemístit na jiné místo.

Sprchy využijete přes léto především u bazénů. Osvěžíte se před vstupem do bazénu, smyjete ze sebe nežádoucí nečistoty, protože do bazénu bychom měli chodit opravdu čistí, abychom nemuseli používat zbytečně moc chemie do bazénu. Následně se můžete zase osprchovat, když vyjdete ven z bazénu, aby chlorová voda nezůstávala na Vaší pokožce.

chata lesy

Solární sprchy se využívají také na různých zahradách, jen tak na osvěžení po těžké práci. Je příjemné zůstat venku po práci na zahradě. V hezký teplý podvečer si dáte venku sprchu a osvěžíte se. Trochu zchladit nebo příjemně osvěžit, se můžete i během dne, v horkém letním dni to jistě přijde vhod.