Váš velký den bez stresu? Jak zvládnout svatbu v pohodě?


Základ je dobrý spánek

Pokud se chcete loučit se svobodou a nechcete své svatební ráno strávit u zrcadla s kruhy pod očima, raději se rozlučte o pár dní dřív. Neříkám, že nemůžete s kamarádkami večer posedět a poklábosit, ale nepřehánějte to. Ať jste ráno svěží. Už tak se vám bude těžko usínat, protože se budete na svůj velký den těšit. Dopřejte si alespoň pět či šest hodin kvalitního spánku. Ráno si dejte budík dříve a dopřejte si pořádnou snídani, kávu a klidně i jógu. Udělejte si ráno přesně podle vašich představ, věřte, že den bude opravdu dlouhý. Prostě dělejte to, na co jste zvyklí.

Přípravy vrcholí

Ráno vás čeká kosmetika, kadeřnice a obléknutí do těch nejkouzelnějších šatů. Dejte si dostatečnou časovou rezervu. Přeci jen ať nejste zbytečně ve stresu.

přípravy_na_svatbu

Všechny záležitosti okolo květin, prstýnků a hostiny nechte na starosti spolehlivým přátelům, nemusíte myslet na vše. Co se týče zábavy na hostině, většinou si ji bere na starost nejlepší kamarádka. Přesto ji dopředu sdělte, jakou máte představu, ať nejste na vlastní svatbě nemile překvapeni. Domluvte se i s partnerem, možná mu nepřijde zábavné, že vás někdo unese a on vás bude muset hledat.

Zábava začíná

Co se týče zábavy na svatební hostině, záleží opravdu na vás, jak ji pojmete. Pravděpodobně tedy někdo rozbije talíř, abyste museli společně zametat, a u jídla se budete muset krmit, to jsou hold takové klasické tradice. Ale pak existuje spousta možností jiné zábavy.

svatebni_hostina

Můžete vytvořit svatební vtipnou tombolu pro hosty, můžete tančit s balonkem na čele, tančit kolem židlí nebo pozvat kouzelníka na svatbu. Nesmí chybět tanec s rodiči a házení svatební kyticí. Pokud si chcete svou kytici nechat na památku, nechte uvázat jinou menší a házejte tou. Přeci jen památka v podobě svatební květiny je důležitá. Večer můžete pouštět lampiony štěstí, které se pro tak výjimečný den skvěle hodí.