Vylepšete prostor vaší zahrady prvkem, jakým je pergolaVlastnit velkolepou zahradu, kterou část tvoří okrasný kout, část účelový a třeba i užitkový je něco, co je snem každého člověka, kterého to více táhne k rodinnému domu než k bytu. Pokud už takový pozemek vedle vašeho domku máte a o vaši krásnou zahrádku pečujete a renovujete rok co rok, nesmíte zapomenout ani na prvek, jakým je zahradní pergola pergoly-trutnov.cz, která může plnit více funkcí.

dřevěná pergola

1Dřevěná pergola k posezení ve stínu

Je vaším prvotním plánem dopřát si příjemné posezení v době letních dnů pod nádherným robustním přístřeškem z přírodního materiálu, jakým je dřevo? Tato zpočátku obyčejná stavba je však daleko majestátnější záležitostí, než se na první pohled zdá.

Kromě svého dokonalého vzhledu a kvalitního provedení z těch nejlepších kousků dřeva, které jsou vysoce odolné, vám na rozdíl od jiných druhů altánů a přístřešků umožní mít přírodní stavbu, která vám bude přinášet nejen stín, ale i radost při každém pohledu na ni nad šálkem dobré kávy v přítomnosti vašich nejbližších.

2Přístřešek na auto

Za pergolu, která je rovněž velmi žádoucí se považuje přístřešek pro jedno nebo dokonce 2 auta, který rozhodně není k zahození. Ochránit tak vzhled vašeho auta před nežádoucími přírodními vlivy je pro většinu majitelů těchto nepostradatelných vozů něco, na co je nutné dbát nejen v letním období, ale obzvláště v zimě.

Pokud ho ještě nevlastníte, neváhejte si tento druh pergoly objednat a nechat sestavit šikovnými dělníky.

zahradní přístřešek

3Přístřešek ke zdi je oblíbenou variantou

Chcete si opticky prodloužit váš dům a současně chytře vyřešit prostor na vaši zahradě tak, aby vám na ní zůstalo ještě dostatek místa? Vyřešte to stavbou, jakou je přistavění pergoly ke zdi vašeho domu. Kromě toho, že vám zeď poskytne špetku ochlazení, je i finančně levnější záležitostí, do které se nepochybně vyplatí investovat.

Vyberte si z řad dostupných takovou, která by splnila vaše očekávání a zpříjemněte si léto na vaší zahradě i odpočinkem ve stínu, který bude stát za to.