Zajímavá virtuální realita


Virtuální sídlo https://www.companiesandoffices.cz/sidlo-spolecnosti/ můžeme vidět především na internetu. Znamená to, že něco fyzicky neexistuje, jen se to dá například holograficky napodobit. V dnešní době už není výjimka, že se dá udělat holografický video koncert Michaela Jacksona. Myslím, že je to opravdu kvalitní a skvělá práce. Podle mě ten, kdo to vymyslel by si zasloužil metál. Mě se to hodně líbí. Navíc virtuální sídlo si může člověk i krásně vylepšit. Nejsou na to třeba moc velké peníze. Můžete mít třeba taky virtuální peníze, za které kupujete věci do virtuálního sídla. Já kdysi měla hru, kde byla virtuální rodina a domeček.

virtuální sídlo

Byla to skvělá hra a já ji hrála asi pět let. Musím říct, že jsem se s tou hrou opravdu dost sžila a musím říct, že mi docela chybí. Od té doby, co mám práci, kde pracuji na směny a ještě děti, tak nemám na virtuální hry moc času. Ale doma ji stále mám a asi dva roky jsem ji nehrála. A nyní jsem na to dostala chuť. Dnes večer si to jistě zahraji, až děti usnou. Taky se mi líbí virtuální realita. Zkoušeli jste to? Já viděla takto několik hororů a taky krásných přírodních dokumentů. Moc se mi líbila i virtuální realita o potopě Titaniku. Byla to opravdu krásná a velká loď. Měla být nepotopitelná, ale bohužel loď narazila na obří ledovec. Bohužel ve velké a husté mlze nebyl ledovec vůbec vidět, a tak se lehce přehlédl. Dodnes ale nevím, jestli by se dalo katastrofě předejít. Z dokumentu jsem se dozvěděla, že se zrovna na lodi hodně dobře bavili a nedávali tak moc velký pozor. Bohužel se to již nedozvíme, ale necháme to být. Byl to osud a co se stalo, stalo se. Nejde tomu už předejít, bohužel. A taky se mi moc líbil i klasický film Titanic, brečela jsem u něj, jak byl smutný.

kancelář

Virtuální sídlo může být i jako skvělá představa pro další skutečné dílo. Třeba někdo touží pro zajímavém designovém domě, a tak si ho prvně může virtuálně navrhnout, než se pustí člověk do práce. Já to teda nezkoušela, protože je to prý velmi drahé. Ale i tak mám virtuální realitu moc ráda a hodlám ji i nadále využívat. A pokud vás virtuální realita a sídlo zajímá více, můžete se podívat i sem na náš web.