Perfektní dárek i upomínkový předmět


Maličkost, kterou bychom udělali radost někomu, když nás pozve na návštěvu. Drobná pozornost pro kolegu v práci nebo pro přátelé. A co teprve, když musíme vybrat dárek pro paní učitelku nebo vedoucí kroužku? Vždy si lámeme hlavu, co přesně by jim udělalo radost, aby se jednalo o decentní pozornost, a ne o nepraktickou věc, která skončí na dně šuplíku. Vsaďte na jejich chuťové buňky! Sladkosti, delikatesy nebo čaje v nádherném balení budou jistě vhodnou volbou.
balíček s mašlí.jpg
Dárky pro obchodní partnery
Už dávno není v módě dávat dárkem firemní trička svým obchodním partnerům. Výbornou pozorností jsou nejrůznější pochoutky. A pokud se jedná o obchodní partnery z jiných koutů republiky, než z našeho hlavního města můžete vybrat . Exkluzivně balené mandle a jiné dobroty jim jistě budou chutnat.

Nádherné balení, výborný obsah
Pokud budete toužit po větším dárku pro vaše zaměstnance, věrné a významné zákazníky nebo dodavatele, můžete zakoupit dárkové balíčky. V nabídce je celá řada předem připravených dárkových sad nebo si můžete nechat zhotovit balíček dle vlastního výběru. Vybrat si můžete nejen obsah, ale také potisk. Tematické balíčky jsou připraveny podle jednotlivých příležitostí, zejména vánoční a velikonoční motivy. Pro ostatní příležitosti poslouží balíčky celoroční.
čokoládové kuličky.jpg
Dárek sladký jako med
Mezi nejrůznějšími pochutinami naleznete i nádherná balení medu, výhradně od českých včelařů. Drobnost, kterou můžete mít vždy doma připravenu, když je třeba rychle sáhnout po nějakém dárku.

Dnes už nemusíte přinést na oslavu jen obyčejnou bonboniéru. Můžete překvapit skutečně originální a krásně balenou pozorností.

Hezký obchod s hezkými věcmi budete jistě rádi navštěvovat. Teď jej můžete navštívit kdykoliv prostřednictvím internetových stránek.